Forum Młodych Talentów edycja 2020 rok

Forum Młodych Talentów

dla uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych w Kościelisku, w Białym Dunajcu, w Bukowinie Tatrzańskiej oraz dla ich nauczycieli.

Wydarzenie odbędzie się
22 i 23 czerwca 2020 r. w godz. 13.00 – 15.30 i, ze względu na bezpieczeństwo uczniów w obecnej sytuacji epidemicznej, zostanie przeprowadzone z formie zdalnej.

Tak jak w poprzednich edycjach, celem Forum jest umożliwienie uczniom kontaktu z inspirującymi osobami, które osiągnęły sukces w młodym wieku, promowanie osiągnięć uczniów zdolnych i ich nauczycieli oraz zwiększenie motywacji uczniów do rozwijania i pogłębiania zainteresowań z zakresu kompetencji kluczowych. Forum stanowi też podsumowanie pracy CWUZ w mijającym roku szkolnym. Zostaną na nim oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu na projekt edukacyjny, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w Forum uczestników konkursu.

Uczniowie, którzy byliby chętni proszeni są o wypełnienie Formularza zgłoszenia ucznia i o kontakt z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Ponieważ  tym roku szkolnym Forum zostanie przeprowadzone online z wykorzystaniem platformy Teams,  formularze zgłoszeniowe  z adresami mailowymi są konieczne, abyśmy mogli wysłać uczniom zaproszenie wraz z linkiem, umożliwiającym wejście na platformę. Bardzo więc proszę o terminowe przesłanie dokumentacji.

Formularze zgłoszeniowe do pobrania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *